Galaxy Note 9 Değişim
Galaxy Note 9 Değişim

Galaxy Note 9 Değişim Kampanyası Başladı

Galaxy Note 9, üstün özellikleri ve kusursuz tasarımı ile birçok kullanıcının ilgisini çekmiş durumda.  Özellikle iş dünyasında sıklıkla kullanılan Note serisi, yeni sezonda oldukça iddialı. Telefon her ne kadar gelişmiş özellikler sunsa bile ülkemizde oldukça yüksek bir fiyattan piyasaya girmiştir. Can yakan fiyatı sebebi ile birçok kullanıcı Galaxy Note 9 almaktan vazgeçmiş ve eski telefonu ile devam etme kararı almıştır.

Galaxy Note 9 Değişim

Galaxy Note 9 Fiyatı ve Özellikleri

Galaxy Note 9 fiyatı 128/6 GB 6,499 TL ve bir üst modeli için fiyatı ise 256/8 GB 7,499 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu fiyatlar Türkiye ortalamasında oldukça yüksektir. Her ne kadar kamera, pil ve performans bakımından mükemmel bir telefon olsa da, ülkemizdeki çoğu insan bu fiyatlara başka markalara yönelmeyi tercih edecektir.

Bunun farkında olan Samsung Türkiye yaptığı değişim kampanyası ile yine gönlümüzü feth etmiştir. Samsung Türkiye’nin yaptığı kampanyanın amacı hangi marka telefon olursa olsun, Note 9’u indirimli sunabilmektedir.

Galaxy Note 9 Değişim Kampanyası

Galaxy Note 9 değişim kampanyası bizlere eski telefonumuzu değerinde satıp yerine Note 9 alabilmemize olanak sağlamaktadır. Telefonunuzun durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin iyi durumdaki A telefonu kötü durumdaki Iphone X’ten değerli olabilmektedir. Samsung Türkiye kendi geliştirdiği mekanizma ile otomatik olarak telefonunuzun fiyatını belirlemekte ve size en uygun fiyatı sunmaktadır.

Telefonunuza Değişim Zamanı uygulaması indirerek, değişim kampanyasına katılabilirsiniz. Telefon fiyatları şu şekilde değişmektedir;

  • 64 Gb Iphone X 4,600 TL
  • 256 GB Iphone 8 Plus 4,500 TL
  • Samsung S9+ 3,650 TL
  • Samsung Galaxy Note 8 3,500 TL
  • Huawei Mate 10 Pro 2,550 TL

Fiyatlar her ne kadar bu seviyede olsa da asıl fiyatı telefonunuz belirlemektedir. Telefonunuza ne kadar iyi bakmışsanız o kadar fazla teklif almanız mümkündür. Fiyatlar cihazların Tr garantili olması halinde geçerlidir. Yurt dışı cihazlar fiyat olarak farklı tarife ile karşılaşacaktır. Detaylı bilgi için Samsung Türkiye ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x