Minecraft Earth Duyuruldu

Minecraft Earth

Anroid, iOS, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, Nintendo Switch, Wii U, Nintendo 3DS ve PlayStation Vita platformlarında oynanabilir durumda olan ve dünya çapında en çok satış rakamına ulaşan oyunlardan biri olan Minecraft, bu sefer mobil platforma Artırılmış Gerçeklik (AR) ile girmeyi planlıyor. Pokemon GO’ya rakip olması planlanan Minecraft Earth geçtiğimiz günlerde duyuruldu.

Minecraft Earth, hangi platformlar için uygun olacak?

Minecraft Earth, hem Android hem de iOS cihazlarda, ARKit ve ARCore tarafından desteklenecek. Eğer Artırılmış Gerçeklik (AR) desteklemeyen eski bir Android veya iOS cihazınız varsa maalesef Minecraft Earth’ü oynayamayacaksınız.

  • Android 7 veya daha yükseği
  • iOS 10 veya daha yükseği

Minecraft Earth’ün çıkış tarihi

Oyun için şuan kesin bir çıkış tarihi açıklanmadı fakat 2019 yılının sonlarına doğru çıkış yapması bekleniyor.

Minecraft Earth’ün beta testi ne zaman yayınlanacak?

Microsoft, Minecraft Earth’ün bu yaz dünyanın dört bir yanındaki şehirlerde yapılacak bir beta testinin olacağını onayladı.

Minecraft Earth’ün beta testine nasıl üye olabilir ve katılabilirsiniz?

Minecraft Earth’ün beta sürecine aşağıda paylaştığımız link üzerinden katılabilirsiniz. Ayrıca beta sürecine katılırsanız Minecraft Earth Bedrock Sürümü için ücretsiz bir görünüm(skin) kazanacaksınız.

Katılmak için ücretsiz bir Xbox Live hesabına ihtiyacınız olacak ve uygun olması için telefonunuzun Android 7 veya daha üstü veya iOS 10 veya daha üstü olması gerekecektir. Kayıt olmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Minecraft Earth’ün beta sürecine kaydolun

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x
()
x