Metro Exodus Gamescom 2018 Fragmanı Yayınlandı!

Metro ExodusGamescom 2018 tüm heyecanıyla devam ederken birçok oyun firmasından yeni oyunları için fragmanlar gelmeye devam ediyor. 4A Games tarafından geliştirilen Metro serisinin yeni oyunu Metro Exodus için Gamescom 2018 fragmanı yayınlandı.

Yayınlanan videoya göre oyunun atmosferinin ve grafiklerinin oldukça büyüleyici olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca yapımcı firma özellikle oyunun gece vakti değişen atmosferiyle oyuncuların dikkatini çekmeye çalışıyor.

Metro Exodus, 22 Şubat 2019’da PC, Xbox One ve PS4 için çıkışını gerçekleştirecek.

Yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Metro Exodus Hakkında

Yıl 2036.

Nükleer savaşın dünyayı mahvetmesinin üstünden çeyrek yüzyıl geçti, hayatta kalan birkaç bin kişi Moskova’nın harabelerinin altında, Metro tünellerinde hayatta kalmaya çalışıyor.

Zehirli elementlere dayandılar, mutant yaratıklarla ve doğa üstü korkularla savaştılar, iç savaşın yaralarını tattılar.

Ama şimdi, Artyom olarak Metro’dan kaçmalı ve Doğuda yeni bir yaşam aramak için kıyamet sonrası vahşi Rus doğasında geçen inanılmaz bir macerada bir grup Spartalı Korucuya öncülük etmelisin.

4A Games’in hazırladığı Metro Exodus, en sürükleyici oyun dünyalarından birinde ölümcül dövüşleri ve gizliliği, keşif ve hayatta kalma korkusuyla birleştiren destansı, hikaye tabanlı bir birinci şahıs nişancı oyunudur.

Devasa, doğrusal olmayan seviyelere vahşi Rus doğasını keşfet. Bahar, yaz ve sonbahardan nükleer kışın derinliklerine kadar ilerleyen, tüm yılı içeren heyecan verici hikaye örgüsünü takip et.

Dmitry Glukhovsky’nin romanlarından esinlenen Metro Exodus, şimdiye kadarki en büyük Metro macerasında Artyom’un hikayesini devam ettiriyor.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x