Marvel’s Spider-Man Remastered İle Gelen Yenilikler


Bildiğiniz üzere 7 Eylül 2018 tarihinde PlayStation 4 platformuna özel olarak çıkış yapan Marvel’s Spider-Man oyunu Marvel’s Spider-Man Remastered ismiyle PlayStation 5‘e gelecek. Bugün PlayStation Blog üzerinden yayınlanan makaleyle oyunun Remastered versiyonu ile birlikte gelen yenilikler detaylandırıldı.

Oyunun Remastered versiyonu yüksek çözünürlüklü kaplamalar, güncellenmiş karakter modellemeleri, Ray Tracing, gelişmiş gölgelendirme, daha iyi ışıklandırma, daha fazla araç ve insan, üç yeni kostüm, hızlı yükleme süreleri, 3D ses, yeni fotoğraf modu özellikleri ve DualSense ile birlikte gelen dokunsal geri bildirim ve uyarlanabilir tetikler gibi birçok yenilik içerek. Ayrıca oyun performans moduyla birlikte PlayStation 5 üzerinden 60 FPS oynanabilecek.

Marvel’s Spider-Man Remastered’ta göze çarpan en büyük değişikliklerden biri de Peter Parker karakterinin yüz modellemesi. Insomniac Games, oyundaki Peter Parker karakterinin yüz modellemesini aktör Yuri Lowenthal’ın yüz kaydıyla daha iyi bir eşleşme yakalamak için değiştirme kararı almış.

Marvel’s Spider-Man Remastered‘ı sadece Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition sahipleri edinebilecek.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x