Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in İlk Boss Dövüşü Yayınlandı

PS5’in çıkış oyunlarından birisi olacak olan Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, 12 Kasım tarihinde PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarına özel olarak çıkış yapacak. Oyunun çıkış yapmasına 1 aydan az bir süre kala oyun hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Bugün, Game Informer tarafından oyun hakkında yeni bilgiler, yeni ekran görüntüleri ve ilk boss dövüşünden oynanış videosu paylaşıldı. Paylaşılan yeni bilgilere göre Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, performans modu ile dinamik 4K/60 FPS, Fidelity modu ile birlikte 4K/30 FPS, ışın izleme ve diğer gelişmiş görsel detaylar sunacak. Artık düşmanlara tavanlardan ve duvarlardan saldırılabileceği, hızlı seyahat ederken bile yüklenme ekranı olmayacağı, ışın izlemenin oldukça etkileyici durduğu ve DualSense kontrolcüsü ile birlikte ağları çekerken gürültü, tetiklerken ise her salınımın sonuna ulaştığımızda tetikleyici tuşunu sıkmamız gerektiği belirtilen diğer detaylar arasında.

Miles ve Peter karakterlerini ilk kez bir arada gördüğümüz Rhino boss dövüşünü ve yayınlanan yeni ekran görüntülerini hemen aşağıdan görebilirsiniz.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x