Mafia II: Definitive Edition Çıkış Tarihi Sızdı ve İlk Ekran Görüntüleri

mafia ii: definitive edition çıkış tarihi
Geçtiğimiz saatlerde sosyal medya üzerinden paylaşılan kısa videoyla birlikte Mafia: Trilogy duyurulmuştu. Duyurunun ardından oyunla ilgili detaylar için 19 Mayıs tarihi işaret ediliyordu fakat Mafia II: Definitive Edition çıkış tarihi Microsoft Store üzerinden sızdı.

Microsoft Store‘da belirtilene göre oyun 19 Mayıs tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Oyunla ilgili paylaşılan ekran görüntülerine ve yazılan tanıtım yazını aşağıda görebilirsiniz.

Mafia II: Definitive Edition Ekran Görüntüleri

Mafia II: Definitive Edition Tanıtım Yazısı

19 Mayıs 2020

Mafia suç efsanesinin ikinci bölümü – 1940’lar – 50’ler Empire Bay, NY

Göz alıcı HD ayrıntıyla yeniden düzenlenmiş oyunda organize suçun Altın çağında bir gangsterin hayatını yaşayın. Savaş kahramanı Vito Scaletta, babasının borçlarını ödeme umuduyla mafyaya bulaşır. Arkadaşı Joe ile birlikte Vito kendini ispatlamak için çalışır ve daha büyük ödül, statü ve sonuçları olan suçlar ile ailede yükselir.

Altın Çağ Draması:
Mafya’daki bir adamın ikonik ma

Empire Bay, NY:
2. Dünya Savaşı Sonrası Empire Bay, NY, fırsatlarla dolu ve organize suçun savaş sonrası Amerika’nın gelişen endüstrilerinden beslendiği bir şehir.

Eksiksiz ve Yeniden Düzenlenen Favori:
İlk defa Mafia II’yi göz alıcı HD’de sunulan tek bir pakette deneyimleyin.

Mafia ve Mafia III Definitive Edition’larda Vito’nun deri ceketini ve arabasını açmak için Mafia II: Definitive Edition’ı edinin.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x