Mafia: Definitive Edition Ertelendi

Geliştirici ekip Hangar 13 tarafından yapılan resmi duyuruya göre Mafia: Definitive Edition ertelendi. Oyunun ertelenme sebebi olarak ise şuanda dünyanın gündemi olan COVID-19 pandemisi gösterildi. Yapılan açıklamanın tam hali şu şekilde:

“Mafia: Definitive Edition’ın dünya çapında piyasaya çıkış tarihi 25 Eylül oldu. İlk planlanan çıkış tarihi 28 Ağustos’tu ancak dünya çapında devam eden COVID-19 pandemisi sebebiyle çıkış tarihine kadar bu süreci tamamlayabilmek oldukça zor bir hale gelmeye başladı. Oyunun deneyim kalitesinden ödün vermek ise isteyeceğimiz en son şeydi.

En başından beri bu proje bizim tutkumuz oldu. Birçok geliştirici, orijinal Mafia’yı yeniden yaratmamıza yardım etti. Hepimiz, bu zamansız klasiğin güncellenmiş deneyimini oluşturmak için kendimizi adadık. Mafia: Definitive Edition’ı tüm dünyadaki hayranlarımız için en iyisi haline getirdiğimiz süreçte gösterdiğiniz sabır ve anlayış için çok teşekkür ediyoruz”

Erteleme duyurusuna ek olarak 22 Temmuz tarihinde oyunun ilk oynanış videosunun yayınlanacağını belirtelim. Umarız bu oynanış videosu ile birlikte erteleme haberi ile birlikte üzülen Mafia hayranlarının gönlü alınır.

Mafia 1 Remake olarak tabir edebileceğimiz Mafia: Definitive Edition, normal şartlarda 28 Ağustos tarihinde çıkış yapacaktı. Yaklaşık 1 ay ertelenen Mafia: Definitive Edition, 25 Eylül tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkış yapacak.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x