Mafia: Definitive Edition Çıkış Tarihi Sızdı ve İlk Ekran Görüntüleri

mafia: definitive edition çıkış tarihi
Bugün geliştirici firmanın sosyal medya üzerinden paylaştığı kısa videoyla Mafia: Trilogy duyurulmuştu ve oyunla ilgili detayların 19 Mayıs günü paylaşılacağını söylemişti. Geçtiğimiz dakikalarda Mafia: Definitive Edition çıkış tarihi Microsoft Store üzerinden sızdı.

Microsoft Store‘da belirtilene göre oyun 28 Ağustos tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Oyunla ilgili paylaşılan ekran görüntülerine ve yazılan tanıtım yazını aşağıda görebilirsiniz.

Mafia: Definitive Edition Ekran Görüntüleri

Mafia: Definitive Edition Tanıtım Yazısı

28 Ağustos 2020’de piyasada

Mafia suç efsanesinin birinci bölümü – 1930’lar, Lost Heaven, IL
Sıfırdan başlayıp organize suçun Yasak çağında Mafya’da rütbenizi yükseltin. Tommy Angelo, mafyayla yaşadığı bir anlaşmazlık sonrasında yeraltı dünyasına dahil olur. Salieri’ye katılmaktan önce rahatsızlık duysa da, Tommy kısa zamanda ödüllerin çok büyük olduğunu görür.

Bir Mafya Filmi Oynatın:
Bir Yasak çağı gangsterinin hayatını yaşayın ve Mafya camiası rütbelerinde yükselin.

Lost Heaven, IL:

1930’ların şehir manzarası göze, kulağa hitap eden ve etkileşimde bulunabileceğiniz savaşlar arası mimari, otomobil ve kültür öğeleriyle dolu bir şekilde yeniden oluşturuldu.

Yenilenen Klasik:
Genişletilmiş hikaye, oynanış ve orijinal oyun müziği ile sadık kalınarak yenilendi. Bu, hatırladığınız ve çok daha fazlasını içeren Mafia.

Mafia II ve Mafia III Definitive Edition’larda Tommy’nin Kostüm ve Taksisini açmak için Mafia: Definitive Edition’ı edinin.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x