League of Legends Türkiye Büyük Finali Şampiyonu Dark Passage Oldu!

League of Legends Türkiye Büyük Finali Şampiyonu Dark Passage

Ülkemizde eSpor’un en büyük temsilcilerinden biri olan Riot Games tarafından düzenlenen turnuvada bugün League of Legends Türkiye Büyük Finali şampiyonu belli oldu. League of Legends Türkiye Büyük Finali şampiyonu Dark Passage oldu!

Ülker Sports Arena’da düzenlenen büyük finale bu yılda ilgi oldukça büyüktü. Organizasyonun açılışında gerçekleştirilen senfoni orkestrası konseri eSpor’la sanatın uyumu bizlere göstermiş oldu. Dark Passage’i soracak olursanız kelimenin tam anlamıyla şov yaptı. Dark Passage, Supermassive’i 3-0’lık skorla mağlup etti.

Riot Games Türkiye Ülke Müdürü Hasan Çolakoğlu, League of Legends 2016 Şampiyonluk Ligi Türkiye Büyük Finali ile ilgili olarak şunları söyledi: “Bu yıl da son derece keyifli ve coşkulu bir final mücadelesine birlikte tanıklık ettik. Daha iyi bir eSpor ekosistemi ve daha profesyonel bir League of Legends Şampiyonluk Ligi için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Türkiye Büyük Finali, hayata geçtiği ilk sezondan bu yana olduğu gibi, bu yıl da izleyicilere heyecan, eğlence, mücadele tutkusu ve zafer coşkusunu bir arada yaşattı. Bu zorlu karşılaşmadan kupayla ayrılan Dark Passage’ı tebrik ediyor, lig boyunca centilmence mücadele eden takımlarımıza ve tribünleri dolduran dostlarımıza içtenlikle teşekkür ediyorum.”

Dark Passage’e bizde buradan tebriklerimizi gönderiyoruz ayrıca Riot Games Türkiye’ye ülkemizde eSpor için gösterdikleri gayretten dolayı teşekkür ediyoruz.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x
()
x