Korku Oyunu The Medium, Xbox Series X ve PC İçin Duyuruldu

piskolojik korku oyunu the medium
Xbox Inside etkinliğinde Bloober Team geliştirici firması tarafından geliştirilen psikolojik korku oyunu The Medium, Xbox Series X ve PC platformları için duyuruldu. Yapılan duyuruda oyun hakkında bazı bilgilerde verildi. Belirtilene göre oyunun müziklerini Silent Hill serisinde yaptığı bestelerle tanınan Akira Yamaoka ve Bloober Team ekibinden Arkadiusz Reikowski besteleyecek.

Oyun hakkında verilen diğer bir bilgi ise The Medium oyununda yönlendireceğimiz ana karakterimiz diğer insanlara nazaran daha farklı bir bakış açısına ve gerçeklik kavramına sahip olacak. İki farklı dünya arasında geçiş yapabileceğiz. Aslında gördüğümüz şeylerin birde öteki yüzünü göreceğiz. Oyun dünyası hakkında yapımcı tarafından verilen bilgiler ise şu şekilde:

“İki farklı dünyada yaşayan bir medyum ol: gerçek olan ve ruhsal olan. Bir çocuğun cinayetinin hayali ile lanetlenmiş bir otel tesisine gidiyor, yıllar önce düşünülemez bir trajediye sahne oluyorsunuz. Orada bulunması zor cevapları aramaya başlıyorsunuz.

Her iki dünyaya erişimi olan bir medyum olarak, daha geniş bir bakış açısına sahipsiniz ve başkalarının algıladıklarında gerçekçilik olmadığını daha net bir şekilde görebiliyorsunuz. Hiçbir şey göründüğü gibi değildir, her şeyin başka bir tarafı vardır.”

Ayrıca iki dünya arasında seyahat ederken yüklenme ekranı ile karşılaşmayacağımız belirtilen diğer detaylar arasında. The Medium; Xbox Series X ve PC platformları için 2020 yılının son çeyreğinde çıkışını gerçekleştirecek. Yayınlanan duyuru fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x