Killzone Mercenary İçin 4 Büyük Güncelleme Geliyor

Killzone-Mercenary-story-10

PS Vita‘nın en iyi FPS oyunu olmakla birlikte bize konsolun grafik ve oyun performansını kanıtlayan sayılı oyunlardan biri olan Killzone Mercenary için firma 4 tane büyük güncelleme yapacaklarını ve detaylı bilgisini verdiler.Bu bilgilere sizlerle göz atalım.

  1. İlk güncelleme ile beraber önceki güncellemelerin boyutunu belli bir oranda küçültecek ve hafıza kartımızda 800 MB’lık bir yer açacağı bilgisi verildi.İlk güncellemenin 3.0 sürüm numarası ile birkaç hafta içinde yayınlanması bekleniyor.
  2. Sıra geldi ikinci güncellemeye 🙂 Bu güncelleme ile birlikte firma oyundaki bağlantı problemlerini ve takım dağılım problemlerini gidereceğini belirtti.Takım dağılım problemlerinden bahsettiğimiz şey mesela 3’e karşı tek savaşmamız olmakta.Bu güncelleme ise 4.0 sürüm numarası ile ocak ayı içerisinde yayınlanacak
  3. Üçüncü güncellemeyle ise firma herkesin seveceği bir özelliği oyuna katıyor.Firma bu güncelleme ile oyuna internet problemi çekenleri düşünerek offline botlara karşı multiplayer oynama imkanı sunuyor.Bunu yanı sıra oyuna iki yeni harita ekleyecek.Bu güncelleme 5.0 sürüm numarası ile 2014’ün ilk çeyreği veya ilk iki ayı içerisinde yayınlanması bekleniyor.
  4. Dördüncü güncellememiz ise aslında bir destek güncellemesi.Oyunun PS Vita TV ile uyumlu olmasını sağlıyor.Bu güncellemede yine 2014’ün ilk iki ayı içerisinde gelmesi muhtemel.

Güncellemelere bakacak olursak firma hala oyunu unutup başka bir oyun üzerine yoğunlaşmamış ve hala oyuna desteklerini sürdürüyor olarak görmek oyunun ne kadar kaliteli olduğunu da belli ediyor.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x