Kena: Bridge of Spirits 2021 Yılına Ertelendi

Kena: Bridge of Spirits

Geliştirici ekip Ember Lab tarafından yapılan açıklama ile birlikte Kena: Bridge of Spirits oyununun 2021 yılının ilk çeyreğine ertelendiği duyuruldu. Söz konusu ertelemenin sebebi olarak ise koronavirüs pandemisi nedeniyle uzaktan çalışma modeli sırasında yaşanan zorluklar gösterildi. Yapılan açıklamanın tam hali şu şekilde:

“Ember Lab Ekibi, Kena: Bridge of Spirits’e verilen olumlu tepkiler ve desteğin artması karşısında şaşkına dönmüş durumda. Nazik sözleriniz ve oyun için heyecanınız takıma ilham kaynağı oldu.

Bu yıl birçok zorluğu beraberinde getirdi. Evden çalışmaya geçişimiz, gelişimin umduğumuzdan daha yavaş ilerlemesine neden oldu. Bu nedenle Kena: Bridge of Spirits’in çıkış tarihini 2021 yılının ilk çeyreğine ertelemek gibi zor bir karar verdik. Bu kararı hafife almadık ancak oyunun ve takımın iyiliği için en iyisinin bu olduğunu düşünüyoruz. Bu zamanı oyuna hak ettiği cilayı vermek, vizyonumuzu ve beklentilerinizi karşılayan bir deneyim sunmak için kullanacağız.

Önümüzdeki aylarda Kena hakkında daha fazlasını paylaşmayı ve gelecek yılın başlarında harika bir deneyim sunmayı dört gözle bekliyoruz.”

Haziran ayında düzenlenen Future of Gaming etkinliğinde duyurulan Kena: Bridge of Spirits, oyuncular tarafından oldukça sevilmiş ve büyük bir ilgi odağı haline gelmişti.

Kena: Bridge of Spirits, 2021 yılının ilk çeyreğinde PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC platformları için çıkış yapacak. PC platformunda Epic Games mağazası üzerinden satışa sunulacak.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x