Just Cause 4 İçin İki Yeni Ekran Görüntüsü ve Oyunun Haritası Yayınlandı

Just Cause 4Avalanche Studios tarafından PS4, Xbox One ve PC platformları için geliştirilen Just Cause 4 için iki yeni ekran görüntüsü yayınlandı. Yayınlanan yeni ekran görüntülerinde oyunda bulunacak yeni hava durumu mekaniğini de görme şansına erişiyoruz. Oldukça iddialı gözüken yeni hava durumu mekaniği oyuna ayrı bir hava katacağa benziyor.

Büyük bir açık dünya haritasına sahip olacak Just Cause 4 için yayınlanan iki yeni ekran görüntüsü her ne kadar mükemmel gözükse de eğer oyun iyi bir optimizasyona sahip olmazsa bazı performans sorunlarını da beraberinde getirebilir. Aşağıdaki galeriden yayınlanan iki yeni görsele bakabilirsiniz.

 

Just Cause 4’ün Haritası Yayınlandı

Eğer bir Just Cause hayranıysanız büyük bir ihtimalle serinin yeni oyunundan da oldukça büyük bir harita ve keşfedilecek birçok şey bekliyorsunuzdur. Geliştirici ekip resmi olarak yayınladığı Just Cause 4’ün haritası ile birlikte oyuncuları hayal kırıklığına uğratmayacağa benziyor çünkü yayınlanan harita oldukça büyük ve tatmin edici gözüküyor. Hemen aşağıdan yayınlanan haritayı görebilirsiniz.

Just Cause 4 haritası

Just Cause 4, 4 Aralık 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Gelişmeler için takipte kalın…

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x