Huawei 2019
Huawei 2019

Huawei Şirketi 2019 Yılında Dünyanın En İyi Akıllı Telefon Üreticisi Olacak mı?

CEO’su Richard Yu olan Çinli akıllı telefon üreticisi olan Huawei şirketi 2018 yılında akıllı telefonda adeta çığır aştı. Çinli teknoloji devi olarak anılan Huawei isimli şirket dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi olma yolunda ilerlerken 2019 yılı sonunda bu başarıya ulaşacağına inanan bir şirket. Bu yıl akıllı telefon satışında rekora koşan şirket 2018 yılı bitiminde 200 milyona yakın akıllı telefon satma hedefleri olduğunu açıkladı.

Adından söz ettiren ve her geçen gün alıcısıyla birlikte hayranlarının da arttığı Huawei markasına ait akıllı telefonlar ülkemizde de çok popüler olmaya başladı. Tüm özellikleri ile iPhone ve Samsung gibi dünyanın en çok tercih edilen akıllı telefonları ile yarışan ve alanında çok güzel telefonlar üzeren Huawei bu başarıya ulaşır mı bilinmez ancak bugüne kadar gittikçe artan satışları ile en çok tercih edilen akıllı telefonlar arasında sayılmaya başladı bile.

Samsung’un henüz birinciliği hiçbir zaman elinden bırakmadığı akıllı telefon tercih edilme listelerinde son dönemde iPhone’u sollayarak ikinci sıraya yerleşen Huawei en güncel amiral gemileri Huawei Mate 10 Pro, Huawei P20, Honor 10 ve Honor V10 isimli cihazlar ile tercih ediliyor.

Huawei 2019

Huawei Şirketi Dört Amiral Gemisi İçin Android Pie Testlerine Başladı!

Android Pie testlerine başladığını açıklayan Huawei dört amiral gemisi olan Huawei Mate 10 Pro, Huawei P20, Honor 10 ve Honor V10 isimli akıllı telefonları ile resmi olarak Andorid Pie testlerinde. Üç arka kamerası ile günümüzde mobil fotoğrafçılıkta çığır aşan akıllı telefonların üretimini gerçekleştiren şirket, Andorid Pie testlerinde kendilerine fazlasıyla güvenen iddialı bir şirket olarak Samsung ve Apple’ın karşısında durmayı başardı.

Çinli teknoloji devi Huawei standart Android arabirimine kendi arabirimini de ekleyen bir şirket. Bu sebeple Huawei’nin Andorid Pie güncellemelerini en kısa sürede yayınlaması ve başarılarına yenilerini eklenmesi an meselesi. Gittikçe yükselen bir üretici olan Çinli şirketten 2019 sonuna kadar çıkacak akıllı telefonlar ile en çok tercih edilen firma olması bekleniyor.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x