Hitman 2 İçin Yeni Fragman Yayınlandı!

Hitman 2Ajan 47 geri dönüyor. Gizlilik oyunu denilince ismini üst sıralara yazdırmayı başaran Hitman serisinin yeni oyunu Hitman 2 için yepyeni bir fragman yayınlandı.

IO Interactive tarafından geliştirilen oyunun yeni fragmanında ajan 47 bizleri Kolombiya topraklarında karşılıyor. Kolombiya’nın yağmur ormanında geçen fragmanı incelediğimiz zaman bizleri tehlike dolu ve bir o kadar da gizlilik ögelerini içeren bir ortamın beklediğini söyleyebilirim.

Hitman 2, 13 Kasım’da PC, PS4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

Hitman 2 Hakkında

HITMAN™ 2‘de dünyayı dolaş ve egzotik tatil yörelerinde hedeflerinin peşine düş. Dünyanın en yaratıcı suikastçisi Ajan 47, asfaltın güneşten eridiği caddelerden karanlık ve tehlikeli yağmur ormanlarına kadar hiçbir yerde hedeflerine rahat bir nefes aldırmıyor.

Nefes nefese bir casusluk serüvenine hazırlan: Görevin, karanlıktan çıkmayan Gölge Müşteriyi yok edip milislerini dağıtmak, ancak 47 hedefinin gerçek kimliğini ve geçmişi hakkındaki gerçekleri öğrendiğinde, her şey değişecek.

HITMAN™ 2‘de yeni oyun yöntemleri, yeni özellikler ve ortaklaşa oynanabilen Sniper Assassin de dahil olmak üzere yeni oyun modları da bulunacak.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x