LG G6 mı Galaxy S8 mi? Satın Almak İstersiniz?

Hangisini satın almak istersiniz ? LG G6 mı Galaxy S8 mi?

Günümüzde gelişen ve gelişmeye devam eden akıllı telefon sektöründe Apple üretimi olan İphone modellerine karşı genelde bu telefon sektöründe HTC, LG, Samsung ve birden fazla telefon üreticisinin geliştirdikleri ve satışa sundukları telefonları rakip olarak gösterebilir. Fakat Apple’nin genel olarak en büyük rakibi Samsungun ürettiği Galaxy S modelleridir. Gelişmiş android akıllı telefon sektöründe ise aynı şekilde Samsung telefonlarının en büyük rakibi ise yine aynı sektörde bulunmakta olan LG üreticisinin telefonlarıdır. Samsung ve LG gelişmiş olarak ürettiği telefonlarda genel olarak bir birebir denmese de genelde benzer özellikler kullanılmaktadır.

Hangisini satın almak istersinizLG ve Samsung önümüzdeki günlerde son teknolojiye uygun alıcılarına kendi ürettikleri akıllı telefonlarını tanıtacaklar. LG üreticisinin şubat ayı sonuna doğru düzenlediği MCC 2017’de LG G6 modelinin tanıtımını yapacak. Samsung üreticisi ise bu duruma bağlı olarak mart ayı veya nisan aylarının başı gibi yine son teknolojiye uygun bir şekilde çıkartacağı Galaxy S8 modelinin duyurusunu yapacak. Normal olarak Samsung’un ürettiği Galaxy S8 modeli de MWC 2017’de tanıtılacaktı fakat yine Galaxy serilerinden olan Galaxy Note 7 modelinden sonra üretici, Galaxy S8 modelinin testlerini daha uzun testlerden geçirdiğinden dolayı gecikti.

Galaxy S8 modelinin tanıtımı gün yaklaştıkça modelde bulunan özellikler ve telefonun tasarımı gözlerde netleşmeye başladı. Model olarak biraz bahsetmek gerekirse, alt ve üst kısımlar çok ince olacak çerçeveler ve kavisli ekranı ile yine büyük bir ekran gövde oranına sahip bir hal alacak.

Keywords : Hangisini satın almak istersiniz

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x
()
x