H1Z1 İki Farklı Oyun Olarak Geliyor

h1z1-1

Daybreak Game Company tarafından geliştirilen H1Z1 ilk olarak PC platformunda erken erişim ile birlikte oyuncularla buluştu. Açık dünya oynanış yapısına sahip olan H1Z1 için iki farklı sürüm duyuruldu. Belirtilenlere göre bu sürümler H1Z1: Just Survive ve H1Z1: King of the Kill adlarına sahip.

H1Z1: Just Survive sürümü isminden de anlaşıldığına göre klasik olarak sadece hayatta kalma, craft ve inşa özelliklerini barındıracak sürüm olacak ve aynı zamanda beraberinde yeni oynanış elementleri ve animasyonlar katacak.

H1Z1: King of the Kill ise multiplayer mücadeleyi prensip alacak ve Battle Royale modunu bulunduracak. Belirtilene göre H1Z1: King of the Kill, bu yaz $19.99 fiyat etiketiyle tüm platformlar için erken erişim olarak çıkış yapacak. PC ve Xbox One platformları için bir erken erişim sistemi bulunsa da PS4 için nasıl bir yol izleneceği bilinmiyor.

Önemli Not: Eğer H1Z1’i PC için halihazırda almışsanız endişelenmenize gerek yok. 16 Şubat 2016 tarihine kadar PC için H1Z1 alanlar ücretsiz olarak H1Z1: Just Survive ve H1Z1: King of the Kill sürümlerine sahip olacaklar.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x
()
x