Grand Theft Auto V’e Vice City Modu Geldi!

gta v vice city mode

GTA serisinin en çok sevilen oyunlarından biri olan Vice City‘nin haritası artık HD seviyesinde kaplamalarla Gta V‘te. Geriye tek kalan modu yüklemek için gerekli adımları izleyip Vice City haritasının keyfini çıkarmak kalıyor.

Vice City modunu yüklemek için öncelikle FiveM isimli moda sahip olmalısınız. FiveM modunu yükledikten sonra imdirdiğiniz .rar dosyasının içindeki .exe dosyasını çalıştırarak FiveM modunu otomatik olarak yüklemiş oluyorsunuz. Ardından Vice City modunu indiriyoruz. İndirdiğiniz dosyanın içinde bulunan “usermaps” isimli klasörü yüklediğiniz FiveM klasörünün içine atıyorsunuz.

Vice City haritasını düzgün bir şekilde oynayabilmek için, FiveM’i çalıştırıp karşınıza çıkan menüde “`” tuşu ile konsolu açmanız gerekiyor. Açtığınız konsola ise “Invoke-Levelload Vicecity” yazmalısınız. Harita yüklendikten sonra bir yerden düştüğünüzü göreceksiniz, oyunu durdurun ve haritadan kuzeye doğru bir yere işaret verin. Ardından F11’e basarak oraya ışınlanın. Ardından arabanızı alıp Vice City‘nin tozunu attırabilirsiniz.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x
()
x