God of War III Remastered Temmuz’da PS4’e geliyor

God_of_War_III_Remastered_logo

Sony Computer Entertainment Worldwide Santa Monica Stüdyosu tarafından geliştirilen ve tüm zamanların en iyi aksiyon oyunu olarak kabul edilen God of War III, High Definition olarak PlayStation®4’e geliyor. Bu sene 10. yaşını kutlayan ve dünya çapında milyonlar satan efsane serinin son oyunu Temmuz ayında PlayStation tutkunları ile buluşacak.

 

God_of_War_III_Remastered_9

 

Tüm zamanların en iyi aksiyon oyunu olarak kabul edilen God of War III, High Definition olarak PlayStation®4 için geliştirildi. 1080p çözünürlükte mükemmel şekilde üretilen ve saniyede 60 kare hızında çalışan God of War® III Remastered, bir sonraki kuşak için hazır. Yeni oyuna tüm eski DLC kostüm ve içerikler de dahil.

God of War® III Remastered_20150311214233

God of War III® Remastered gerçekçi kas hatları, detaylı yüz ifadeleri sunarken canlı manzaralar binlerce dinamik ışık ve doku ile aydınlatılıyor. Oyun PS3™ sürümünün de dört katı çözünürlüğe sahip bulunuyor.

God of War® III Remastered_20150311214233

PlayStation®4  için geliştirilen God of War III Remastered’ın, yeni fotoğraf modu oyuncuların fotoğrafları düzenlemek, kaydetmek ve paylaşmak üzere oyunun tam merkezinden dudak uçuklatan aksiyonu dondurmasına da imkan veriyor.

God of War® III Remastered_20150311214233

Sony Computer Entertainment Worldwide Santa Monica Stüdyosu tarafından geliştirilen God of War III, 15 Temmuz’da PlayStation®4  tutkunlarıyla buluşacak. Oyun Türkçe altyazı ile piyasaya sunulacak.

BASIN BÜLTENİ

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x
()
x