Far Cry 6 Sızdırıldı

Far Cry 6

12 Temmuz Pazar günü Türkiye saati ile 22.00’da düzenlenecek Ubisoft Forward etkinliğinde duyurulması beklenen Far Cry 6, Hong Kong PlayStation Store üzerinde listelendi. Oyunun PlayStation Store üzerinde listelenmesinin ardından oyunun hikayesi, baş düşmanı, çıkış tarihi ve pek çok detay ortaya çıktı.

Oyunun PlayStation Store sayfasından edindiğimiz bilgilere göre Breaking Bad ve Better Call Saul dizilerinden tanıdığımız ünlü aktör Giancarlo Esposito, Far Cry 6’da yer alacak ve oyunun baş düşmanı olacak. Böylece daha öncesinde ortaya çıkan söylentiler de doğrulanmış oldu.

Oyunda Anton Castillo ismiyle karşımıza çıkacak Giancarlo Esposito, ülkeyi eski ihtişamına kavuşturmak isteyen acımasız bir diktatör olarak tanımlanıyor. Tropikal bir cennet olan kurgusal Yara ülkesinde geçecek olan oyunda Dani Rojas karakterini oynayacağız ve acımasız diktatör Anton Castillo ve oğlu Diego’ya karşı savaşacağız.

PlayStation Store sayfasına göre Far Cry 6, 18 Şubat 2021 tarihinde PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox One ve PC platformları için çıkış yapacak. Oyunu PS4 platformuna alan kullanıcılar ücretsiz olarak PS5 sürümüne yükseltebilecekler. Şimdilik herhangi bir bilgi verilmese de Smart Delivery sistemi ile birlikte Xbox One platformuna oyunu alan kullanıcıların Xbox Series X platformuna ücretsiz olarak yükseltebileceğini tahmin ediyoruz.

Far Cry 6 ile ilgili resmi bilgiler, 12 Haziran Pazar günü Türkiye saati ile 22.00’da düzenlenecek Ubisoft Forward etkinliğinde paylaşılacak.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x
()
x