Far Cry 6 Resmi Olarak Duyuruldu

Far Cry 6

Birçok sızıntı ile gündeme gelen Far Cry 6, Ubisoft Forward etkinliğinde resmi olarak duyuruldu. Sinematik ve duyuru fragmanı ile yapılan duyuru, bir nevi daha önceki sızıntıları da doğrular nitelikte.

Breaking Bad ve Better Call Saul dizilerinden tanıdığımız ünlü aktör Giancarlo Esposito, Far Cry 6’da yer alacak ve oyunun baş düşmanı olacak. Oyunda Anton Castillo ismiyle karşımıza çıkacak Giancarlo Esposito, ülkeyi eski ihtişamına kavuşturmak isteyen acımasız bir diktatör olarak tanımlanıyor. Tropikal bir cennet olan kurgusal Yara ülkesinde geçecek olan oyunda Dani Rojas karakterini oynayacağız ve acımasız diktatör Anton Castillo ve oğlu Diego’ya karşı savaşacağız.

Far Cry 6’nın PlayStation Store sayfasına göre oyunda 2 kişilik Multiplayer modu bulunacak. Söz konusu mod ile ilgili herhangi bir bilgi verilmedi fakat co-op modu olabileceğini tahmin ediyoruz.

Far Cry 6 Çıkış Tarihi

Far Cry 6, 18 Şubat 2021 tarihinde PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox One ve PC platformları için çıkış yapacak. Smart Delivery sistemi ile birlikte oyunu Xbox One platformuna satın alan kullanıcılar, Xbox Series X sürümüne ücretsiz olarak yükseltebilecekler. Sony cephesinde de aynı durum geçerli olacak. Oyunu PlayStation 4 için satın alan kullanıcılar, PlayStation 5 sistemine ücretsiz olarak yükseltebilecek.

Hemen aşağıdan yayınlanan sinematik ve duyuru fragmanını izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x