Facebook Reklamları İle Günlük 500 Müşteri Kazandı

facebook-reklam

Sosyal medyanın gücü gerçekten tartışılmaz. Sosyal medya üzerinden bir durum paylaşımı ile yapacağınız reklam sizi bambaşka yerlere getirebiliyor.

Hayat bazen acımasız davranabiliyor. Her şey yolunda gider gibi olurken bazen 1 müşteriye bile muhtaç olma durumları olabiliyor. Bunun en büyük örneği geçen hafta ABD’de yaşayan bir esnaf canlı olarak bizlerde bildirdi.

Uzun zamandır işleri iyi gitmeyen Colin, neredeyse günlük hiç müşteriye hizmet vermeden dükkanını kapatmak zorunda kalıyordu. Artık bütün giderleri cebinden ödeme durumuna geldiğinde ise, iflasın eşiğine gelmek üzereydi. Birgün bir müşterisi durumunun nası olduğunu sorduğunda durumunu anlatan Colin, artık dayanamayacağını anlattığında yardımsever kendisine bir teklifte bulundu. Sosyal medya hesaplarını etkin olarak kullanan kişi, Facebook hesabında Colin’in dükkanı ile reklam içerikli bir durum paylaştı.

Bunun üzerine gönderiyi gören çok sayıda vatandaş ertesi gün Colin’in dükkanını ziyaret etmeye başladı. 1 afta içerisinde reklam amaçlı atılan gönderi sayesinde günlük 500 müşteriye hizmet verdiğini açıklayan Colin, durumdan gayet memnun gibi gözüküyor.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x