Epic Games Store’da This War of Mine Ücretsiz!

this war of mine ücretsiz
Şuanda Epic Games Store üzerinde 1 haftalığına This War of Mine ücretsiz olarak satılıyor. 1 hafta içinde oyunu satın alıp kütüphanelerine ekleyen kullanıcıları oyuna sınırsız erişim hakkı kazanacaklar. Steam’de 31 TL’ye satılan This War of Mine ücretsiz olarak satılıyorken kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca Moonlighter isminde bir başka oyun daha ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmakta. Eğer grafiksel olarak bir beklentiniz yoksa ve aksiyon RPG türünü seviyorsanız bu oyunu da kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

This War of Mine Hakkında

This War of Mine oyununda elit bir asker olarak değil, yemek ve ilaç yokluğu çeken ve sürekli olarak keskin nişancılar ve saldıran leşçillerin tehlikesi ile karşı karşıya olan kuşatma altındaki bir şehirden kurtulmaya çalışan bir grup sivili oynuyorsunuz. Oyun tamamen yeni bir açıdan görülen bir savaş deneyimini sunar.

This War of Mine oyununun temposu gece ve gündüz döngülerine dayalıdır. Gündüz boyunca dışarıdaki keskin nişancılar sığınağınızı terk etmenize izin vermezler ve dolaysıyla saklanma yerinizi korumaya odaklanmanız gerekiyor: üreterek, ticaret yaparak ve hayatta kalanlara bakarak. Gece boyunca hayatta kalmanıza yardımcı olacak maddeleri toplaması için sivillerden birini bir takım özgün mekanları aramak üzere görevlendiriyorsunuz.

Kendi vicdanınıza dayanarak ölüm – kalım kararları veriyorsunuz. Kendi barınağınızdan herkesi korumaya çalışır yada daha uzun bir süre hayatta kalmak için bazılarını feda ediyorsunuz. Savaş boyunca, iyi ya da kötü kararlar yok, sadece hayatta kalmak var. Bunu ne kadar çabuk kavrarsanız o kadar iyi.

Moonlighter Hakkında

Uzun süredir devam eden arkeolojik bir kazıda, bir dizi Kapı keşfedildi. İnsanlar, bu antik geçitlerin farklı diyarlara ve boyutlara açıldığının farkına hızlıca vardı; cesur ve korkusuz maceracılar, ölçüsüz hazineler sundu. Kazı alanının yakınında kurulan ufak ticaret köyü Rynoka, maceracılara barınak ve zor kazanılan zenginliklerini satmak için bir yer sağlıyordu.

Moonlighter, günün birinde kahraman olma hayali kuran maceracı esnaf Will’in günlük rutinini izleyen, rogue-lite unsurlara sahip bir Aksiyon RPG oyunudur.

İŞLETMECİLİK

Rynoka köyünde işinizi yürütürken, beşyaları satışa koyabilir, fiyatlarını dikkatle belirleyebilir, altın kaynaklarını yönetebilir, işe yardımcılar alabilir ve mağazayı yükseltebilirsiniz. Ancak dikkatli olun: Bazı şüpheli kişiler değerli mallarınızı çalmak isteyebilir!

TARZINIZLA SAVAŞIN

Çeşitli düşmanları ve bölüm sonu canavarlarını yenin ve zorlu ve derin savaş mekaniklerinin tadını çıkarın. Silahlarınızın ustaca kontrolü, kritik zamanlama, dikkatli konumlanma ve düşmanlarınızı ve çevrenizi anlama, hayatta kalmanız için büyük önem taşıyor. Düşmanlarınızla nasıl savaştığınız size bağlı.

KÖYLÜLERLE TANIŞIN

Bu küçük ticaret köyünü zenginliğine kavuştururken komşularınızı tanıyın. Yeni işletmelerin kurulmasına yardımcı olun ve Rynoka’nın cennet gibi topluluğunda büyümelerine tanık olun.

ZANAAT VE BÜYÜ

Zanaat ve büyü sistemlerini anlamak, ilerlemeniz için gereklidir. Yeni zırh ve silahlar yapmak ve var olan ekipmanı büyülemek için köylülerle etkileşime girin. Bu, büyük bir esneklik yaratır ve ekipmanın kullanılma şeklini heyecanlı hale getirir.

GANİMETLERİ ALIN

Başka dünyalara ait kapılardan geçerek tuhaf dünyalara erişin ve egzotik medeniyetlerden değerli eşyalar toplayın: kaynaklar, silahlar, zırhlar ve tuhaf eserler. Her şeyi istiflemek mümkün olmayacak; en kazançlı ganimeti yanınıza almak için benzersiz envanter sistemini akıllıca kullanın.

YOLDAŞLARLA DOSTLUK KURUN

Kapılar farklı dünyalara açılır. Her bir geçiş benzersizdir ve sizi akıllıca ve hesaplanmış kararlar vermek zorunda bırakır. Bundan sonra karşınıza ne çıkacağını asla bilemezsiniz, bu nedenle her şeye hazırlıklı olmalısınız.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x