En İyi Kulaklıklar 2018 (Kablolu – Kablosuz)
En İyi Kulaklıklar 2018 (Kablolu – Kablosuz)

En İyi Kulaklıklar 2018 (Kablolu – Kablosuz)

En iyi kulaklıklar seçimi günümüzde oldukça zorlaşmıştır. 5 Tl’den, 5000 Tl’ye kadar kulaklıklar bulunabilmektedir. Her gün artan dolar kuru kulaklık fiyatlarını arttırsa da özellikle normal bir kullanıcı için 500 Liralık kulaklık ile 5000 liralık kulaklık arasındaki ses farkı açısından önemli derecede fark yoktur. Bu yüzden kulaklık alımında en pahalı olanı değil, en net ses çıkarabileni seçmekte fayda vardır.. Normal kullanıcı için en iyi kulaklıklar sıralaması;

En İyi Kulaklıklar 2018 (Kablolu – Kablosuz)

 

1-Sony WH-100XM2

Sony WH-100XM2 kulaklık sıralamasında zirveye oynamaktadır. Bunun nedeni kulaklığın dışarıdan gelen gürültüyü engelleme özelliği bulunmasıdır. Sony bu kulaklık ile işi oldukça iyi şekilde başarmıştır. Siz kaliteli müziğin zevkini çıkarırken, dışarıdan gelen gürültü kirliliklerini hissetmeyeceksiniz. Ayrıca kablosuz olarak sunulan bu kulaklık, diğer kablosuz kulaklıklara oranla çok daha uzun pil ömrüne sahiptir. Günlük sporunuzu yaparken şarj derdi olmadan müzik dinleyebilirsiniz. Ayrıca Sony mükemmel bir yenilik olarak kulaklık içerisinde atmosferik basınç engelleme özelliğini de sunmuştur. Bu sayede uçak yolculuklarında kulaklık ile şarkı dinlemeniz size hiçbir zarar vermeyecektir.

2-Bose QuietComfort 35 II

Dünya’nın en iyi kulaklıklarından birisi olan Bose QuietComfort sizlere yeni modeli ile çok daha iyi bir deneyim yaşatmaktadır. Bünyesinde yer alan Google Asistan entegresi ile birçok işinizi kolayca halledebilirsiniz. Google Asistan ile kulaklığınız telefonunuzun uzaktan kumandası haline gelmektedir. Arama yapabilir, çağrılara cevap verebilirsiniz. Ayrıca sunduğu ses kalitesi ile her ezgiyi en doğru şekilde yakalamanız mümkündür. Kulaklık şuanda piyasada yok satmaktadır.

3-Jabra Elite 65t

Jabra Elite 65t oldukça sportif bir kulaklık olarak karşımıza çıkmaktadır. Piyasada bulunan diğer kulaklara kıyasla tasarımını oldukça ön planda tutan Elite 65t, hayatınızın her anında kullanmaya uygundur. Su geçirmeyen kulaklık sayesinde yüzme sırasında bile şarkı dinlemeniz mümkündür. Kulaklığın küçük olması sayesinde kolay bir şekilde taşınabilir. Pantolonunuzun cebine sığabilecek büyüklükte olan bu kulaklık sayesinde hayatınızın her anında şarkı dinlemeniz mümkündür. Bu kulaklık özellikle Apple Airpods’a rakip olarak piyasa sürülmüştür. Fakat sunduğu ses kalitesi ve diğer özellikleri rakibinden oldukça üstün durumdadır.

 

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x