En Hızlı Şarj Alan Telefonlar
En Hızlı Şarj Alan Telefonlar

En Hızlı Şarj Olan Telefonlar

Güncel yapılan testlerin sonucunda, en hızlı şarj olan telefonlar belirlendi. Sürekli güncel telefon testleriyle bildiğiniz, PhoneArena, gerçekleştirdiği onlarca testin ardından, piyasada en hızlı şarj olan telefonları açıkladı. Sayacağımız cihazların, neredeyse hepsi bu yıl akıllı telefon markalarının çıkarttığı amiral gemilerdir. Yıllar geçtikçe, insanoğlunun yavaşlığa olan tahammülü azalıyor. Bunun farkında olan, akıllı telefon markaları kullanıcılarına hız deneyimi sunmak istiyor. Hız deneyimi, öyle çokta kolay verilebilecek bir deneyim değildir. Cihazı hızlandırmak, şarj dolum süresini azaltmak için birçok çaba ve emek harcamak gerekiyor. Verdikleri, emeğin karşılığını tamamen alan cihazları birazdan sıralayacağız.

En Hızlı Şarj Alan Telefonlar

En Hızlı Şarj Olan Telefonlar – İlk 5

  • Listede beşinci sırasında henüz, bir buçuk hafta önce piyasalara sunulan bir amiral gemi var. Adından, her çıktığında sıklıkla söz ettiren bu amiral gemi, bu seferde en hızlı şarj işleminde beşinci sırada yer alıyor. Samsung’un piyasaya sunduğu Galaxy Note 9 model telefonu, yüzde yüz şarja tamı tamına, 109 dakika içinde ulaşabiliyor. Bunun yanında, birçok yeni özellik eklenen ve var olan özellikleri de artıran, Samsung ekibi alkışı hakkediyor.
  • Listenin, dördüncü sırasındaysa, yüzde yüz şarja 106 dakikada ulaşabilen bir cihaz yer alıyor. Bu telefon, ismini bugünlerde duymaya başladığımız, piyasalarda yeni ve kaliteli bir ün yakalayan bir şirketten geliyor. Honor 8 Pro, 4 bin mAh bataryaya sahip olan telefon listede 4. sırayı almayı başarıyor. Kaliteli ve şık bir tasarıma sahip olan telefon aynı zamanda, çift arka kameraya sahiptir.
  • Listenin, üçüncü sırasındaysa, piyasalarda çığ etkisi yapan, tabiri caizse bütün ödülleri silip süpüren markanın ürünü var. Bu söyleyeceğimiz telefonun bataryasıysa 4 bin mAh ve şarj işlemi bu bataryayı tamı tamına 102 dakika içerisinde doldurabiliyor. Huawei Mate 10 Pro, listenin üçüncüsü olmayı başarıyor.
  • OnePlus 6 ise listenin ikinci sırasında yer almayı başarıyor. Kendine has tasarımı ile teknolojiyi birleştirmeyi başaran telefon üreticileri, en hızlı şarj işlemi konusuna kafayı epey takmış gibi gözüküyor. 3 bin 300 mAh telefon %100 şarjı 80 dakika da görüyor.
  • Birinci sırada, Huawei P20 Pro, 4 bin mAh’i 90 dakikada doldurmayı başarıyor.
Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x