EA Access Nedir? Abone Olmanız İçin 3 Sebep

ea access
EA Access, EA’nın en iyi oyunlarını istediğiniz kadar oynamanıza izin veren PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında bulunan bir video oyun abonelik hizmetidir. Bu hizmet sayesinde oyuncular aylık veya yıllık olarak sisteme abone olarak EA Access listesinde bulunan oyunlara abonelikleri boyunca sınırsız olarak erişim sağlayabiliyorlar. Listede bulunan oyunlarda FIFA 19, Battlefield V, NHL 19, Titanfall 2 ve benzeri birçok yeni oyun da bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar tek tek para ödemek yerine sabit ücret üzerinden tüm bu oyunlara erişim sağlayabiliyorlar.

EA Access Abonelik Ücreti Ne Kadar?

Playstation 4 kullanıcıları aylık 25 TL veya yıllık 169 TL karşılığında sisteme abone olabiliyorlar. Xbox One kullanıcıları için aylık 12 TL, yıllık ise 65 TL. Xbox kullanıcıları için fiyatın neden daha ucuz olduğunu bilmiyoruz fakat bu fiyat politikasının Playstation kullanıcıları için haksızlık olduğunu kesinlikle söyleyebiliriz.

Üye Olmanız için 3 Sebep

ea access abonelik ücreti

Oyunları Erken Deneme Hakkı

Aboneliği bulunan oyuncular yeni oyunları daha yayınlanmadan deneme hakkına sahip oluyorlar.

EA Oyunlarında %10 İndirim

Eğer EA Access üyesi iseniz dijital olarak satın alacağınız bütün EA oyunlarından %10 indirim hakkı kazanıyorsunuz.

Geniş Oyun Yelpazesi

FIFA 19, Battlefield V, NBA Live 19, A Way Out, Burnout Paradise Remastered, UFC 3, Need for Speed Payback, Star Wars Battlefront II, FIFA 18, Titanfall 2, Battlefield 1 ve Mass Effect Andromeda gibi birçok oyuna üyeliğiniz boyunca sınırsız erişim hakkı kazanıyorsunuz.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x