Death Stranding’de Yazı Boyutları Yeni Güncellemeyle Büyütülebilecek


Death Stranding
, 8 Kasım’da çıkışını gerçekleştirdi ve birçok kişi tarafından oynanmaya başladı. Oyunu oynayan oyuncularda oyunda eksikliğini hissettiği şeyleri veya karşılaştırdıkları hataları Kojima Productions‘a geri bildirim olarak yollayarak şikayetlerini ve dileklerini bildirdi.

Oyunu oynamış bir kişi olarak benim en çok şikayet ettiğim şey ise yazı boyutlarının oldukça küçük olmasıydı. Yazıları okuyabilmek için televizyona oldukça yakın bir konumda oyunu oynamam gerekiyordu. Acaba oyundaki yazıları büyütebileceğim bir ayar kısmı varda ben mi farkında değilim diye bu olayı internette araştırsam da hiçbir çözüm yolu bulamamıştım. Bugün Kojima Productions, Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla birlikte yeni güncellemeyle birlikte artık yazı boyutlarının büyütülebileceğini duyurdu.

Oyundaki yazı boyutlarını büyütebileceğiniz bu güncelleme Aralık ayının ortalarında yayınlanacak. Oyuncular tarafından en çok istenen özelliklerden biri olan fotoğraf modunun ise oyuna eklenip eklenmeyeceği hala belli değil.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x