Death Stranding’de “Heartman” Karakterini Tanıtan Yeni Fragman Yayınlandı


Metal Gear serisiyle oyun sektörüne adını altın harflerle yazdırmayı başaran Hideo Kojima‘nın PlayStation 4 için yakın bir zamanda çıkacak sinematik-macera türü oyunu hala hikaye ve karakterleri bakımından gizemini koruyor. Bugün yayınlanan yeni karakter tanıtım fragmanıyla birlikte oyun hakkında az da olsa bilgi sahibi olabildik. Yayınlanan bu fragmanda Death Stranding evreninde bulunan “Heartman” karakteri hakkında bilgiler ediniyoruz.

Adından da tahmin edebileceğiniz gibi “Heartman” karakteri, kalbi her 21 dakikada bir duran, hayata geri dönmeden önce “ölülerin dünyasında” üç dakika geçirebilen ve kalbine yapılan elektro şokla birlikte hayata geri dönebilen bir karakter. Bu olay Heartman karakteri için bir döngü şeklinde ve günde 60 kez gerçekleşiyor.

Norman ReedusMads Mikkelsen, Léa Seydoux, Troy Baker ve Guillermo del Toro gibi yıldız isimlerin yer aldığı Death Stranding, 8 Kasım’da PlayStation 4’e özel olarak çıkışını gerçekleştirecek.

Death Stranding Hakkında

Efsanevi oyun yapımcısı Hideo Kojima’dan, başrollerinde Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydoux ve Lindsay Wagner’in yer aldığı, PlayStation 4 için yepyeni ve çığır açacak bir açık dünya aksiyon macera tecrübesi.

Yakın gelecekte, gizemli patlamalar dünyayı sarstı ve Ölüm Kıyısı olarak bilinen bir dizi doğaüstü olaya neden oldu. Topraklara musallat olan öteki dünyaya ait yaratıklar ve kapıda bekleyen kitlesel yok oluş karşısında Sam Porter Bridges, mahvolmuş topraklar boyunca yolculuk etmeli ve insanoğlunu kapıdaki felaketten kurtarmalı.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x