Cyberpunk 2077’nin Xbox One Versiyonuna Sahipseniz Xbox Series X Versiyonuna Yükseltmek Ücretsiz!


Yeni nesil konsollar bu senenin sonunda çıkışını yapacak ve Microsoft yeni konsolu Xbox Series X ile ilgili yeni bilgiler paylaşmaya devam ediyor. Microsoft geçtiğimiz gün sosyal medya ve blog üzerinden yaptığı resmi açıklama ile birlikte Xbox Series X‘te bulunacak özelliklerden birkaçını duyurdu. En göze çarpan özellik ise ‘Smart Delivery’ özelliğiydi.

Smart Delivery özelliği sayesinde artık bir oyunun Xbox One versiyonuna sahipseniz Xbox Series X versiyonunu ücretsiz bir şekilde edinebileceksiniz. Böylece yeni nesil konsola geçiş yapacak kullanıcıların fazla para ödemesine gerek kalmayacak. Bu özellik Xbox’ın tüm özel oyunlarında geçerli olacak. Ayrıca diğer oyun firmalarının da kullanımına açık ve isteyen firma bu özelliği oyunculara sunabilecek.

Xbox Series X için bu özelliğin açıklamasının hemen ardından CD Projekt RED, Cyberpunk 2077’de bu özelliğin bulunacağını duyurdu. Böylece Cyberpunk 2077’nin Xbox One versiyonuna sahip bir oyuncu aynı oyunun Xbox Series X versiyonuna ücretsiz bir şekilde erişebilecek.

Sony ise PS5 konusunda hala sessizliğini koruyor. Sizce Microsoft, Xbox One neslindeki hatalarından ders çıkarıp yeni nesilde ezeli rakibi Sony’yi geçmeyi başarabilecek mi?

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x
()
x