Cyberpunk 2077’nin Araçlarına ve Stillerine Yakından Bakın

Bugün dördüncüsü düzenlenen Night City Wire etkinliğinde Cyberpunk 2077’nin araçları ve stilleri ilk kez detaylı bir şekilde gösterildi. Etkinlikten gördüğümüz kadarıyla CD Projekt Red ekibinin 2077 yılını yansıtmak ve oyundaki her bir yolculuğu benzersiz kılmak adına yoğun bir mesai harcadığını söyleyebiliriz.

Cyberpunk 2077’de bulunan araçlar Economy, Executive, Heavy Duty, Sport ve Hypercar olmak üzere 5 farklı sınıfa ayrılıyor. Her bir sınıfın kendine has özellikleri bulunuyor. Oyundaki her bir aracı satın alabilir veya çalabilirsiniz. Araçları tercihinize göre FPS modunda da sürebilirsiniz. Bu sayede araçların iç mekanlarını detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

Johnny Silverhand(Keanu Reeves)’ın 1977 model Porsche 911’i de dahil olmak üzere oyunda birçok lisanslı araç bulunmakta. Porsche, Cyberpunk 2077 için yeniden tasarlanmış söz konusu aracın aynısını ve çalışır halini de üretmiş.  15-22 Ekim tarihleri arasında Stuttgart’ta Porsche Müzesi’nin dışında sergilenecekmiş.

Peki bu araçlar ile neler yapabiliriz? Açık dünyada serbest dolaşmanın yanı sıra yarışlara katılabileceğimiz belirtiliyor. Ayrıca The Witcher 3’teki Roach gibi arabaları istediğimiz an her yerden çağırabileceğimiz de söylenmekte.

Stillere değinecek olursak oyunda Kitsch, Entropism, Neomilitarism olmak üzere dört farklı stil bulunuyor. Kitsch renkli ve şatafatlı, Entropizm görünüşe pek önem vermeyen, Neomilitarizm kurumsal ve Neokitch ise Kitsch ve Neomilitarizm karışımı bir modayı benimsiyor.

Cyberpunk 2077, 19 Kasım tarihinde Xbox Series X/S, Xbox One, PC, PlayStation 5 ve PlayStation 4 platformları için çıkış yapacak. Yeni nesil konsollarda mevcut nesil konsollara göre daha iyi gözükeceği söylense de asıl yeni nesil yükseltmeleri 2021 yılında yayınlanacak ücretsiz bir güncelleme ile alacak.

Hemen aşağıdan yayınlanan videoları görebilirsin. 20 dakikanız varsa en aşağıdaki videodan etkinliğin tamamını izleyebilirsiniz. İyi seyirler…Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x
()
x