Cyberpunk 2077’de Karakterin Cinsel Organını Düzenleyebileceksiniz


CD Projekt Red tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077‘de karakterin cinsel organını özelleştirebileceksiniz! Eğlence Yazılımı Derecelendirme Kurulu tarafından açıklanan bilgilere göre Cyberpunk 2077’de karakterin cinsel organında düzenlemeler yapabileceğiz. Oyuncular yaratmak istediği karakterin göğüslerini, kalçalarını ve cinsel organının boyutlarını düzenleyebilecek.

Cyberpunk 2077, geçtiğimiz günlerde aşağılayıcı dil, küfürlü konuşma, yasa dışı uyuşturucu kullanımı ve kaçakçılığı, silahlı ve silahsız şiddet, kan, yaralama, sakat bırakma, intihar, kasıtlı adam öldürme, çıplaklık, cinsel haz, cinsel ilişki, yoğun cinsel ilişki, fuhuş, cinselleştirme ve cinsel sömürü gibi unsurlardan dolayı +18 olarak derecelendirilmişti.

Cyberpunk 2077, 17 Eylül tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için Türkçe altyazı seçeneğiyle birlikte çıkışını gerçekleştirecek. Ayrıca Smart Delivery özelliği sayesinde Cyberpunk 2077’nin Xbox One versiyonuna sahipseniz Xbox Series X versiyonunu ücretsiz bir şekilde edinebileceksiniz.

Cyberpunk 2077 için yeni bilgiler Summer Game Fest’in bir parçası olan “Night City Wire” etkinliğinde paylaşılacak. Etkinlik 11 Haziran‘da düzenlenecek.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x
()
x