Cyberpunk 2077 Lifepath Sistemi, Silahlar ve Dahası

Youtube ve Twitch platformları üzerinden canlı olarak düzenlenen Night City Wire etkinliğinde Cyberpunk 2077’nin Lifepath sistemine, silahlarına ve oyunda yer alan Samurai ismindeki müzik grubuna değinildi.

Lifepath sistemi ile birlikte oyunculara Street Kid, Nomad ve Corpo olmak üzere üç farklı hayat tarzı sunulacak. Oyuncular bu hayat tarzlarından birini seçerek serüvene başlayacaklar. Seçilen hayat tarzı oyunun tamamına etki edecek.

Oyunda bulunan silahlara değinecek olursak power weapons, tech weapons, smart weapons ve melee wepons olmak üzere 4 farklı silah türü bulunacak. Power weapons ile güçlü atışlar yapabilecekken tech weapons ile birlikte teknolojinin nimetlerinden faydalanarak şarjlanabilir atışlar yapabileceksiniz. Smart wepons ile ise otomatik takip sistemine sahip mermiler ateşleyebileceksiniz. Ek olarak Cyberware ekipmanı ile birlikte kolunuzdan roket atarak veya keskin bıçaklar çıkararak adeta vücudunuzu bir savaş makinesine dönüştürebileceksiniz.

Ayrıca Keanu Reeves’in canlandırdığı Johnny Silverhand karakterinin de dahil olduğu İsveçli hardcore punk grubu Refused’ın canlandırdığı Samurai grubu tarafından seslendirilmiş A Like Supreme şarkısı paylaşıldı.

Cyberpunk 2077, 19 Kasım tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkış yapacak. Oyunu mevcut nesil için alan kişiler PS5 ve Xbox Series X sürümlerine ücretsiz olarak yükseltebilecekler.


Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x