Close To The Sun Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Close To The Sun

Storm in a Teacup tarafından geliştirilen Close To The Sun için çıkış fragmanı yayınlandı. Yayınlanan video Rose karakterinin kız kardeşine yazdığı mektupla başlıyor ve ardından oyun içi sahne sekansları görüyoruz. Günümüz Battle-Royale oyunlarından sıkılmış oyuncu kitlesinin şans vermesi gereken bir oyun olduğunu düşünüyorum. Eğer oyunu alıp almamak konusunda kararsızsanız birçok basın kuruluşu tarafından yayınlanan inceleme puanlarına bakıp almanızı tavsiye ederim.

Korku-macera türündeki Close to the Sun, bugün itibariyle PC platformunda 89,00 TL’lik fiyat etiketiyle Epic Games mağazasına özel olarak çıkışını gerçekleştirdi. Xbox One ve PS4 için ise bu yıl içinde başka bir tarihte çıkışını gerçekleştirecek.

Yayınlanan çıkış fragmanını aşağıdaki video oynatıcıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Close To The Sun Hakkında

“Şimdi onların, gelecek ise benim.” – Nikola Tesla

Yıl 1897. Uluslararası suların derinliklerinde, Helios hareketsizce durmaktadır. Acımasız dalgalar geminin gövdesine vururken, tepede karanlık bulutlar belirmektedir. Olağanüstü bir işçilikle süslenmiş devasa altın heykeller göz alabildiğince uzanmaktadır.

Nikola Tesla’nın öngörülerinden doğan Helious, en büyük bilimsel akıllar için bir cennet niteliği taşımaktadır. Burası, devlet denetiminden ve gözlerden uzak, sınırsız bir araştırma ütopyasıdır. Burada madde ve zamanın sınırları özgürce zorlanmaktadır.

Gazeteci Rose Archer, kız kardeşini aramak için adaya ayak basar. Kısa süre içinde her şeyin göründüğü gibi olmadığını keşfeder. Büyük salonlar boşboştur. Etrafı çürüyen etin leş gibi kokusu sarmıştır. Giriş üzerinde tek bir kelime yazmaktadır… KARANTİNA!

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x
()
x