CD Projekt RED, Oyunculardan Özür Diledi


Bu yılın en çok beklenen oyunlarından biri olan Cyberpunk 2077‘nin çıktığı andan itibaren sorunları bitmek bilmiyor. Özellikle PS4 ve Xbox One platformları için oyunu satın alan kullanıcılar yaşadığı sorunlardan dolayı oldukça şikayetçi. Geliştirici firma CD Projekt RED de gelen bu şikayetler üzerine sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla oyunculardan özür diledi.

Geliştirici firma yaptığı resmi açıklamada ilk olarak oyunun PS4 ve Xbox One platformları için daha önce oynanış videosu paylaşmadıklarından dolayı ve Cyberpunk 2077 deneyimini bu iki konsolda da yeterince iyi şekilde sunamadıklarından dolayı özür diledi. Açıklamanın devamında ise Ocak ve Şubat aylarında oyuna gelecek olan iki büyük güncellemeyle tüm platformlardaki önemli sorunların giderileceğini belirtti.

Ayrıca CD Projekt RED oyunu PS4 ve Xbox One‘da düzelteceğinin sözünü verse de isteyenlerin oyunu iade edebileceğini de belirtti. Eğer oyunun performansından memnun değilseniz PSN ve Xbox iade sistemleri üzerinden veya herhangi bir sorun yaşanması durumunda helpmerefund@cdprojektred.com adresine mail yollayarak oyunu iade edebilirsiniz.

Sizce CD Projekt RED oyunculara verdiği sözü tutup kısa sürede oyundaki hataları giderebilecek mi?

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x