Call of Duty: WWII Resmi Olarak Duyuruldu

Her ne kadar bu yıl gelecek yeni Call of Duty hakkında sızıntılar paylaşılsa da herhangi bir resmi açıklama yoktu fakat Activision tarafından Call of Duty: WWII resmi olarak duyuruldu. Geliştirici firma oyun hakkında detaylı bilgileri 26 Nisan 2017 Çarşamba günü Türkiye saati ile 20.00’da yapılacak tanıtım ile öğreneceğimizi belirtiyor.

2.5 Yıl Araştırma Yapıldı

Sledgehammer Games‘in ortaklarından Michael Condrey‘in belirttiğine göre Call of Duty WWII atmosferini ve hikayesini doğru bir şekilde yansıtabilmek için 2.5 yıl boyunca Avrupa ve başka ülkeleri gezerek 2. Dünya Savaşı hakkında doğru bilgiler edinmeye çalışmışlar. Ayrıca bu oyun projesinin Sledgehammer Games firmasının en büyük oyun projesi olacağını belirtiyor.

Call of Duty: WWII Görselleri Sızdırıldı

2. Dünya Savaşı‘nı konu alacak oyunun görselleri Activison‘ın web sitesi üzerinden sızdırıldı. Ek olarak Amazon tarafında da oyunun kapak görseli ortaya çıktı.

Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWIIHenüz Call of Duty: WWII için resmi bir çıkış tarihi paylaşılmasa da düzeni bozmayarak Kasım ayında PS4, Xbox One ve PC platformları için çıkış yapacağını tahmin ediyoruz. Gelişmeler için takipte kalın…

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x