Call of Duty: Warzone Duos Modu Yakında Gelecek

call of duty: warzone duos
Çıkış yaptığı günden kısa bir süre sonra yüksek oyuncu sayısına ulaşan ve bir çok kişi tarafından beğenilen hayatta kalma oyunu Call of Duty: Warzone,  farklı oyun modlarına ve farklı parti boyutlarına sahip olsa da 2 kişilik takım halinde oynamak isteyen oyuncular, Call of Duty: Warzone Duos modunun oyuna eklenmesini bekliyorlar. Bu konu hakkında oyunun geliştirici ekibinde önemli bir konumda olan kişiden oyuncuları sevindirecek bir açıklama geldi.

Call of Duty: Warzone Duos modu hakkında resmi açıklama oyunun geliştirici firması Raven Software’da yaratıcı direktör görevini üstlenen Amos Hodge tarafından yapıldı. Fransız oyun basını GamerGen ile röportaj gerçekleştiren Amos Hodge, iki kişilik modun oyuna ekleneceğini fakat hala düzeltmeleri gereken bazı hataların bulunduğunu belirtti. Hodge, net bir tarih verememiş olsa da duos modunu oyuna ekleyeceklerini onaylamış oldu.

Call of Duty: Warzone Trios modunun oyundan kaldırılıp alınan tepkiler üzerine geri oyuna eklenmesi ile birlikte geliştirici ekibin oyuncuların geri bildirimlerine değer verdiğine şahit olduk. Bundan dolayı duos modunun en kısa sürede oyuna ekleneceğini söyleyebiliriz.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x
()
x