Call of Duty: Black Ops Cold War Duyuruldu

Call of Duty: Black Ops Cold War

Call of Duty serisinin yeni üyesi Call of Duty: Black Ops Cold War resmi olarak duyuruldu. Yaklaşık 2.30 dakika uzunluğundaki bir fragman ile yapılan duyuruda Call of Duty: Black Ops’un devam oyunu olarak konumlandırılan yeni Call of Duty oyunundan ilk sahneleri Sony’nin yeni nesil konsolu PlayStation 5 üzerinden kayıt alınmış bir şekilde görüyoruz.

Hudson, Woods ve Mason karakterlerinin geri döndüğü oyunda ana görev esnasında sunulacak ekstra görev ve diyaloglar ile birlikte oyuncuya daha fazla özgürlük sunulacağı belirtiliyor. Ayrıca cross-play desteği ile birlikte mevcut nesil ve yeni nesil konsol oyuncularının birlikte oynamasına imkan tanıyacağı belirtilen oyunun multiplayer modu ilk defa 7 Eylül tarihinde Call of Duty’nin resmi Twitch hesabı üzerinden yapılacak bir canlı yayın ile birlikte gösterilecek.

Call of Duty: Black Ops Cold War Hikayesi

Call of Duty: Black Ops’un devam oyunu Black Ops Cold War oyunuyla hayranlar, 1980’lerin başında dengelerin altüst olduğu jeopolitik Soğuk Savaş’ın içine sürüklenecek. Oyuncuların tarihî figürler ve acı gerçeklerle yüz yüze geleceği bu sürükleyici hikayede hiçbir şey göründüğü gibi değil. Dünya çapında Doğu Berlin, Vietnam, Türkiye ve Sovyet KGB ana karargâhı gibi yerlerde savaşmaya hazır ol.

Call of Duty: Black Ops Cold War Fiyatı

PlayStation Store, Microsoft Store ve Battle.net mağazaları üzerinden standart sürüm, seçkin sürüm ve cross-gen paketi olmak üzere 3 farklı versiyon ile ön siparişe açılan oyununun ön sipariş fiyatları şu şekilde:

PlayStation Store / Microsoft Store Standart Sürüm 499,00 TL
PlayStation Store / Microsoft Store Cross-Gen Paketi 569,00 TL
PlayStation Store / Microsoft Store Seçkin Sürüm 699,00 TL
Battle.net Standart Sürüm €59.99 / $59.99
Battle.net Seçkin Sürüm €89.99 / $89.99

Cross-gen paketinden göreceğiniz üzere oyunu mevcut nesile alıp yeni nesile yükseltmek isteyen kullanıcılar ekstra 10 dolar ücret ödemek zorunda kalacak. Ücretsiz yeni nesil yükseltmesi sunulmayacak.

Call of Duty: Black Ops Cold War, 13 Kasım tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkış yapacak. PlayStation 5 ve Xbox Series X sürümleri konsolların çıkışında hazır olacak.

Yayınlanan fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x
()
x