Blair Witch Türkçe Yama Yayınlandı

blair witch türkçe yama indir
Donanım Haber forumlarında Qnoops adlı üye tarafından Blair Witch Türkçe yama yayınlandı. Yamayı yayınlayan kişi üstelik hiçbir ücret de talep etmiyor. Oyunun çıkış yaptığı 30 Ağustos 2019 tarihinin üzerinden sadece 5 gün gibi kısa bir süre geçmesinin ardından Türk oyuncularla Blair Witch Türkçe yamasını buluşturduğu için kendisine teşekkür ederiz.

Blair Witch Türkçe Yama İndir

En karanlık korkuların bu ormanda uyanacak. 1996 yılında Maryland yakınındaki Black Hills ormanında genç bir çocuğun kaybolmasının ardından sorunlu bir geçmişe sahip olan eski bir polis memuru olan Ellis olarak aramaya katıldığımız korku dolu macerayı Türkçe altyazılı oynamak için hemen aşağıdaki linkten yama dosyasını indirebilirsiniz.

Blair Witch Türkçe yama indir

Türkçe yamayı yayınlayan arkadaşımız daha öncesinde Metro Exodus, Resident Evil 2 Remake Biohazard, Call Of Cthulhu, South Park: The Fractured But Whole, My Memory of Us oyunlarının da Türkçe yamasını yayınlamış. Metro Exodus Türkçe yama makalemize tıklayarak ulaşabilirsiniz. Resmi olarak Türkçe dil desteğiyle çıkan oyunlar her ne kadar Türk oyun camiası için umut verici şeylerden biri olsa da Türkçe yama çalışmaları da oyuncularının yüzünü güldüren şeylerden birisi. Daha fazla Türkçe dil destekli oyunlar görmek üzere sağlıcakla kalın…

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x