Bcon Şirketinden Giyilebilir Oyun Teknolojisi
Bcon Şirketinden Giyilebilir Oyun Teknolojisi

Bcon Şirketinden Giyilebilir Oyun Teknolojisi

Bcon her oyun severin de bildiği gibi giyilebilir oyun sektöründe çığır açmaya devam ediyor. Her geçen gün teknolojisiyle oyun severlerin bir numarası olma özelliğini koruyor. Giyilebilir oyun teknolojisi son 5 yılda gözle görülür bir şekilde gelişme göstermeye başladı. Hedef kitlesi belli olan bu sektör çıkan oyunlara göre ürünlerini tasarlamaya devam ediyor. Giyilebilir teknolojiyi hayatımıza sokmaya çalışan en bariz ürün akıllı saatlerdi. Oyun sektörü de bu gelişmeleri kullanarak ürünlerine şekil vermeye başladı.

Bcon Giyilebilir Teknoloji Bilgisayarda

Bcon giyilebilir bu cihazı, klavye ve fare yanına bir de ayağınızı kullanmanızı sağlayarak oyunda hareket açısından inanılmaz bir konfor yaşamanızı sağlıyor. Bir dikdörtgeni andıran Bcon’ın içindeki hareket sensörü sayesinde oyunlarda istediğiniz hareketi yapabiliyorsunuz. Bcon oyun severlere oyuna daha çok dahil olabilme imkanı sağlıyor. Her oyunla uyumlu olup olmadığı ise şuan bilinmiyor. Evinizde bir oyun odanız varsa kendinizi kaybedeceğiniz bu teknoloji sizlere çok şey vaat ediyor. Daha önce bu tür teknoloji karşımıza Nintendo ve XBOX da çıkmıştı. Şimdi ise bilgisayar oyunlarıyla uyumlu bir teknoloji karşımıza çıkıyor. Terliğinize bile bağlayabileceğiniz giyilebilir oyun kumandası gelişmiş teknolojisi ile sizleri kısıtlamıyor. Tam tersi oyununuza daha iyi odaklanacağınız bir fırsat karşınıza çıkarıyor.

Oyunu Kolaylaştıran Teknoloji

Giyilebilir oyun kiti sizin hareketlerinize göre renk değiştiriyor. Bilgisayarınızla uyumladığınızda oyunun hareketlerinin uyumuna göre sizleri yönlendiriyor. Elinizi fare ve klavyeden kaldırsanız bile cihaz sizin hareketiniz doğrultusunda oyuna devam ediyor. Örneğin bir savaş oyunu oynuyorsanız ve askeri yönlendiriyorsanız ayağınızı hareket ettirerek puan kazanabilirsiniz. Cihazın sizlerin işini kolaylaştıracak olan özelliklerini arasında: Renklerine göre hareketlerinizi anlamlandırması, kolay bağlanması, birçok oyuncu ile oynanabilmesi, hareketlerinizi kısıtlamaması yer alıyor.

Uyumlu Olan Oyunlar

Şuan hali hazırda uyumlu olduğu oyunlar ise: League of Legends, World WarCraft, Heroes, The Glider Scrolls, Battlegrounds, Arma, Dota 2, Smite, Guildwars 2, Overwatch, Call of Duty, Counter Strike, Battlefield, Fifa 18, Rocket League, Minecraft, The Wacther Wildhunt, Starcraft, Fortnite, Elite Dangerous, Star Citizen. Marka diğer oyunlarla anlaşma yapmaya devam edeceğini söylüyor. Televizyonunuza uyumladığınızda elinizle yaptığınız hareketlerle de ekranı değiştirebileceğinizi göreceksiniz. Fiyatı daha belirlenmediği için her an haberini almaya hazır olun. Cihazın hızlı bağlantı ve kolay hareket özelliği sizleri birçok teknolojik olanakla buluşturmaya hazır. Aşağıdan cihaz hakkında yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

 

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x