Battlefield 1’in Hikaye Modu Tanıtım Videosu Yayınlandı

Battlefield 1'in hikaye modu tanıtım videosuPS4, Xbox One ve PC platformları için DICE tarafından geliştirilen Battlefield 1’in hikaye modu tanıtım videosu yayınlandı.

Türkçe Altyazılı olarak yayınlanan videoya baktığımız zaman Battlefield 1 için daha da sabırsızlanmamak elde değil. Paylaşılan diğer bilgilere de bakacak olursak Battlefield 1’in hikaye modunda Savaş Hikayeleri adı verilen bir seri bulunacak. Bu seride savaş kahramanlarının kendi hikayelerine tanıklık edeceğiz. Yani tek bir tarafa odaklanılmış bir hikaye bulunmayacak.  Hikayeler her ne kadar karakter savaşın içinde olsa da kişisel içerikli olacak. Videoda da gördüğümüz üzere oyunda insan faktörüne de büyük önem verilmiş.

Geliştirici firmanın belirttiğine göre 1. Dünya Savaşı‘nda çok fazla bakış açısı ve karakter var olduğu için oyuna bu çeşitliliği yansıtmak aynı zamanda ellerinden geldiğince hepsine yer vermek istedikleri için böyle bir yola başvurmuşlar.

Battlefield 1, 21 Ekim 2016 tarihinde PS4, Xbox One ve PC platformları için raflarda yerini alacak. Battlefield 1’in hikaye modu tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Battlefield 1’in Hikaye Modu Tanıtım Videosu

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x