Assassin’s Creed Valhalla’da Hidden Blade İle Tek Vuruşta Öldürebileceksiniz


Assassin’s Creed
serisi Assassin’s Creed Origins’le birlikte yeni bir sayfa açtı ve oyunun yapısında büyük değişikliklere gidildi. Oyundaki düşmanlara level sisteminin gelmesiyle birlikte hidden blade ile düşmanlarımıza tek atamıyorduk ve bu durum serinin hayranlarını oldukça rahatsız ediyordu. Yaratıcı Yönetmen görevinde yer alan Ashraf Ismail, Kotaku’ya verdiği röportajda Assassin’s Creed Valhalla’da hidden blade ile düşmanlarımızı tek vuruşta öldürebileceğimizi ve social stealth özelliğinin de geri döneceğini söyledi ve oyunla ilgili yeni açıklamalarda bulundu. Kotaku’ya verdiği röportajda yaptığı açıklamalardan bazılarını hemen aşağıdan okuyabilirsiniz.

“Eski oyunlara bakıp, bu oyunların sahip olduğu büyüklüğü ve iyi yanlarını görüp neyin iyi olduğunu kabul etmek istedik. Valhalla için geri getirmek istediğimiz bir kimlik ve eşsizlik vardı.”

“Eivor daha önce suikastçi eğitimi görmüş biri değil ve Hidden Blade’e başlarda sahip olur. Eivor bu güçlü silahı alır ve kısa sürede öğrenmek zorundadır”

“Deneyiminin başlarında olan Eivor ile bir teknik öğreneceksiniz ve doğru zamanlama ile neredeyse herkesi tek atışla öldürebilirsiniz.”

Assassin’s Creed Valhalla, 2020 sonlarında Xbox One, Xbox Series X, PS4, PS5 ve PC için çıkışını gerçekleştirecek.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x