Ark 2 Duyuruldu! Vin Diesel Başrolde Yer Alıyor!

Studio Wildcard tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Ark: Survival Evolved’ın devam oyunu geçtiğimiz saatlerde yapılan The Game Awards ödül töreninde yayınlanan sinematik fragman ile birlikte duyuruldu. Yayınlanan yaklaşık 4.5 dakika uzunluğundaki sinematik fragmandan devam oyunun isminin Ark 2 olacağını ve Vin Diesel’in Santiago adlı karaktere hayat vereceğini öğreniyoruz. Geliştirici ekip çok yakında daha fazla bilgi paylaşacaklarını belirtiyorlar.

Çıkış tarihi açıklanmayan Ark 2 oyununun PC ve Xbox Series X|S platformları için geliştirildiği belirtilen diğer detaylar arasında. Konsollarda Xbox ile yapılan anlaşmanın ne kadarlık bir süreyi kapsayacağı şimdilik bilinmiyor.

Ayrıca Helena’nın hikayesine odaklanacak Ark animasyon dizisi de duyuruldu. Söz konusu dizinin seslendirme kadrosu ise şu şekilde: Gerard Butler, Zahn McClarnon, Malcolm McDowell, David Tennant, Devery Jacobs, Deborah Mailman, Madeleine Madden, Elliot Page, Juliet Mills, Michelle Yeon, Ragga Ragnars, Alan Tudyk, Jeffrey Wright, Karl Urban, Ron Yuan, Russell Crowe ve Vin Diesel.


Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x