Apple Twitter Hesabını Aktifleştirdi

Apple Twitter hesabını aktifleştirdiBugün, önemli bir gelişme teknoloji severlerin dikkatini çekti. Apple Twitter hesabını aktifleştirdi. Tabi epey bir zamandır kullanım dışı bıraktığı hesabı bir anda aktifleştirince dikkatleri üzerine çekti.

Bu gelişme aslında küçük bir gelişme olarak gözükse de Twitter cephesinde büyük bir yankı uyandırdı. 5 yıl öne oluşturulan Apple resmi Twitter hesabı bugüne kadar ne tweet atmış, ne de profilinde bir güncelleme yapmıştı. Bugün gerçekleştirilen organizasyon ile Apple, öncelikle profil ve kapak resmini değiştirdi ve daha sonra profiline onaylanmış hesap rozeti ekletti.

Yapılan bu çalışmanın tek bir kaynağı bulunmaktadır. Apple, son umudu iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin tanıtım organizasyonunda bütün gücü ile kitlelere erişmek. Organizasyon ile ilgili canlı yayın çalışmalarını tüm sosyal platform ağlarında paylaşarak güçlü bir kitleyi elinde tutmayı hedefliyor.

Büyük tarih 7 Eylül‘e sayılı günler kalmışken bizlerde okuyucular kadar yeni model iPhone telefonları merak ediyoruz. Gelişmeler anlık olarak sizlere bildirmek üzere canlı yayınları takip edeceğiz.

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x