Apex Legends Mobil Cihazlara Geliyor

apex legends mobil

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan, ücretsiz bir Battle Royale oyunu olan Apex Legends mobil versiyonu ile Android ve İOS cihazlar için çıkışını gerçekleştirecek gibi gözüküyor.

EA, Apex Legends’i Mobil Cihazlara Getirmekle Birlikte Hem Kazancını Arttırmayı Hem De Geniş Kitlelere Ulaşmayı Planlıyor

Apex Legends, EA için tek başına PC platformunda oldukça başarılı bir gelir kapısı olmuş durumda. 2019 mali yılının dördüncü çeyreğine ilişkin kazanç raporu boyunca EA, oyununu daha geniş kitlere ulaştırmak istediğini ve gelirini arttırmak için Apex Legends’in mobil sürümünü yapmayı planlıyor. Şuanda geliştirilme sürecinde olan mobil versiyonu Çin’de yayınlamak için görüşmelerin yapıldığını belirtildi. Ayrıca Kore’de oyunun EA tarafından Origin üzerinden yayınlanacağı da yapılan açıklamalar arasında.

EA, Apex Legends’ın başarısıyla ilgili de açıklamalar yaptı. Apex Legends, EA’nın şimdiye kadarki en hızlı büyüyen yeni oyunu olmayı başardı ve Apex oyuncularının % 30’unun EA için yeni olduğu belirtildi.

Apex Legends PC, PS4 ve Xbox One platformları üzerinde ücretsiz olarak ulaşılabilir konumda.

Sizce PC ve konsollarda Fortnite ve Pubg’ye kafa tutmayı başaran Apex Legends mobil platformda başarılı olabilecek mi?

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x