25 Dakikalık Dying Light 2 Oynanış Videosu Yayınlandı

dying light 2 oynanış videosu
Dying Light 2
, Haziran ayında düzenlenen E3 2019 oyun fuarında gelişmiş grafikleri, yeni oynanış dinamikleri ve seçim odaklı hikayesinin tanıtıldığı uzun bir demo oynanış videosu ile resmen oyuncuları büyülemişti fakat görünen o ki oyundan yeni haberler gelmeye başladıkça biz oyuncular büyülenmeye ve heyecanlanmaya devam edeceğiz. Bugün 4K çözünürlükte 25 dakika uzunluğa sahip yeni Dying Light 2 oynanış videosu yayınlandı. Aslında bu oynanış videosu Gamescom 2019 oyun fuarında kapalı kapılar ardında gösterilmişti fakat herkese açık olarak daha yeni gösterilmiş oldu.

Oynanış videosuna baktığımızda grafiksel olarak Dying Light 2‘nin serinin önceki oyununa göre oldukça geliştiğini, oyuna eklenen halat ve oynanış mekaniklerinin oldukça iyi durduğunu ve oyuna farklı bir hava kattığını söyleyebiliriz. Geliştirici ekip tarafından yayınlanan oynanış videosunun açıklaması ise şu şekilde: “Şehre hoş geldiniz, modern dünya karanlık bir çağa gömüldü. İnsanlığın son kalesi, grupların güç, normal insanların sadece hayatta kalmak için mücadele verdiği bir yer. Kahramanımız Aiden Caldwell, baskı altında zor kararlar almak zorunda kalıyor. Bu da hikayeyi ve etrafındaki dünyayı şekillendirecek.”

Hemen aşağıdan 4K çözünürlükte yayınlanan 25 dakika uzunluğa sahip Dying Light 2 oynanış videosunu izleyebilirsiniz. Dying Light 2 çıkış tarihi PS4, Xbox One ve PC platformları için 2020 yılının ilkbahar ayları işaret edildi. Sizce oyun bekleneni verebilecek mi? Lütfen düşüncelerinizi yorum bölümünde paylaşınız. İyi seyirler…

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x
()
x