Watch Dogs: Legion İçin Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Watch Dogs: Legion

Youtube ve Twitch platformları üzerinden canlı olarak düzenlenen Ubisoft Forward etkinliğinde Watch Dogs: Legion için yeni oynanış videosu yayınlandı. Yaklaşık 8 dakika uzunluğundaki oynanış videosunda gizemli bir terörist saldırısının ardından Londra halkını güvende tutmak için hükümetin anlaştığı Albion ismindeki özel bir askeri şirkete ve şirketin CEO’su Nigel Cass karakterine dikkat çekiliyor.

Yayınlanan Watch Dogs: Legion oynanış videosu, Albion şirketinin yanı sıra oynanabilir karakter çeşitliliğine de dikkat çekiyor. Takım üyelerimizin her birinin uzman olduğu bazı konular buluyor. Görevinizi kolaylaştırmak amacıyla istediğiniz kişiyi seçebilir ve işinizi daha kolay halledebilirsiniz. Yayınlanan oynanış videosundan gördüğüm kadarıyla oyundaki karakter çeşitliliği oldukça fazla duruyor ve tetikçi olarak belirtilen karakter bir hayli John Wick’e benzemekte 🙂

Watch Dogs: Legion Çıkış Tarihi

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda Watch Dogs: Legion ertelenmişti. Bugün düzenlenen Ubisoft Forward etkinliğinde Watch Dogs: Legion’ın yeni çıkış tarihi de açıklandı. Belirtilene göre Watch Dogs: Legion, 29 Ekim tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkış yapacak. Smart Delivery sistemi ile birlikte oyunu Xbox One için satın alan oyuncular ücretsiz olarak Xbox Series X versiyonuna sahip olacak. Aynı durumun PlayStation 5 için de yaşanacağını tahmin ediyoruz.

Yayınlanan oynanış videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x