Spotify Tüm 3. Parti DJ Uygulamaları İçin Desteği Kesiyor

spotify
iOS
platformunun popüler DJ uygulamalarından birisi olan Djay‘ın geliştiricisi olan Algoriddim tarafından yapılan duyuruya göre Spotify, 1 Temmuz 2020 tarihinden itibaren 3. parti DJ uygulamalarına olan desteğini kesecek. Duyuru metninin tam hali şu şekilde:

“Djay’de yayın yapmanın geleceğine ilişkin bazı önemli değişiklikler hakkında sizi bilgilendirmek istedik. 2014 yılında, bir bütün olarak DJ’lik üzerinde derin bir etkisi olan Djay topluluğuna akış entegrasyonunu tanıttık. Bugün akış, hem yeni DJ’ler hem de profesyonel DJ’ler için alan yaratan yeni akış hizmeti sağlayıcıları ile hemen hemen her DJ ürününün ayrılmaz bir parçası haline geldi. Djay’deki Spotify söz konusu olduğunda, bu harika bir yolculuktu, ama yakında veda etme zamanı olacak.

1 Temmuz 2020’den itibaren Spotify artık 3. taraf DJ uygulamaları aracılığıyla çalınamayacak. Spotify’ı Haziran 2020’nin sonuna kadar djay’de kullanmaya devam edebileceksiniz. Bu arada, sevdiğiniz tüm harika müzikleri karıştırmaya devam etmenizi sağlayacak ve ayrıca size genişletilmiş erişim sağlayan yeni akış hizmetleri sunduk. Yeni içerik ve özellikler. Ayrıca, kitaplığınızı desteklenen yeni bir akış hizmetine kolayca taşımanız için adımlar hazırladık. Bu geçişi sizin için mümkün olduğunca kolaylaştırmaya kararlıyız ve bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.”

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x