Samsung Galaxy S8’in Basın Görselleri Sızdırıldı

Her ne kadar Samsung, Galaxy S8 hakkında hiçbir sızdırma yapılamayacağını iddia etmiş olsa da geçtiğimiz günlerde VentureBeat tarafından Galaxy S8’in görselleri ve teknik özellikleri sızdırılmıştı. Şimdi ise Twitter üzerinden sızdırmalarıyla bu sene gündeme gelen @VenyaGeskin1 kullanıcısı Samsung Galaxy S8’in basın görsellerini sızdırdı. Sızdırdığı görsellere bakacak olursak önceki sızdırmaları doğrular nitelikte.

Samsung Galaxy S8Samsung Galaxy S8 Neredeyse Çerçevesiz Ekrana Sahip

Görsellerden göreceğimiz üzere telefondaki ekran kasa oranı muhteşem duruyor hatta neredeyse çerçevesiz ekrana sahip diyebiliriz. Ekran kasa oranın gelişmesinde en büyük etken fiziksel tuşların kaldırılmış, parmak izi okuyucunun ise arkaya alınması diyebiliriz.

Samsung Galaxy S8’in Teknik Özellikleri

Yapılan sızıntılara göre telefonun teknik özelliklerinin şöyle olması bekleniyor:

  • Snapdragon 835/Exynos 8895
  • 64GB Depolama Alanı
  • 6GB RAM
  • 8MP Ön Kamera
  • 12MP Arka Kamera
  • 3000mAh batarya(Galaxy S8)/3500mAh(Galaxy S8 Plus)

Samsung Galaxy S8’in Fiyatı Ne Kadar?

Yapılan sızıntılara göre Avrupa bazında Galaxy S8 için 799 Euro, Galaxy S8 Plus için ise 899 Euro fiyat etiketi düşünülüyor.

Resmi Duyuru Ne Zaman?

Galaxy S8’in Mart ayında duyurulması ve Nisan’da satışa çıkması bekleniyor. Telefon hakkında kesin bilgileri ise 29 Mart’Ta New York’ta yapılacak basın toplantısından yapılacak sızıntılarla öğreneceğiz gibi görünüyor. Gelişmeler için takipte kalın…

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x