Musical.ly
Musical.ly

Musical.ly Yeni İsmini Duyurdu

Musical.ly, 2014’ten beri varlığını sürdüren ve son zamanlarda yoğun reklam politikası ile adını tüm Dünya’da duyuran bir video uygulamasıydı. Ülkemizde de oldukça popüler olan bu uygulama, bizlere videonun arka planına şarkı, replik ve konuşma atmamıza olanak vermektedir. Bu sayede oldukça eğlenceli anlar ortaya çıkmaktadır.

Musical.ly

 

Musical.ly Yeni İsmi

Musical.ly yeni ismi resmen duyurularak, TicToc olduğu açıklanmıştır. Yeni ismi ile beraber Musical.ly simgesi de değişerek daha farklı bir simge haline gelmiştir. TicToc ile yapılan bu anlaşma ile kar bakımından artış sağlanacağı ön görülmektedir. TicToc uygulaması, Vine tarzı kısa videolar çekip bunları yayınlamamıza olanak sağlamaktadır. Kullanıcılara her geçen gün daha iyi bir deneyim yaşatmak isteyen Musical.ly kendini kurulduğu günden bu yana geliştirmiştir. Uygulamaya küçük, büyük demeden her yaştan insan kolay bir şekilde kullanılmaktadır. Kullanıcılara sade bir arayüz ile hizmet eden uygulama, insanlara yaratıcı bir ortam sunmaktadır. Bu ortamda insanlar çeşit çeşit kılığa girerek etkileyici anlar yakalayabilmektedir. Ayrıca komik montajları seyrederek kahkahalara boğulabilirsiniz.

Musical.ly Nasıl İndirilir

“Musical.ly nasıl indirilir?” sorusu, uygulamanın popülerliği arttıkça insanların kafasını karıştırmaya devam etmektedir. Uygulamayı indirmek oldukça basittir. Öncelikle Google Play’e giriş yaparak uygulamalar kısmına gelmeniz lazımdır. Aynı işlem App Store içinde geçerlidir. Ardından yeni ismi olan TicToc ile arama yapmanız yeterli olacaktır. Karşınıza gelen uygulamalar arasından seçip indirebilirsiniz.

Musical.ly Üyelik Gerektirir mi?

Uygulama içerisinde üye olabileceğiniz bir platform kurulmuştur. Bu sayede diğer kişiler ile çektiğini videoları paylaşabilir, onların videolarını kolay bir şekilde görebilirsiniz. Üyelik ise oldukça basit bir yoldan yapılmaktadır. Uygulamaya girmenizin ardından Üye Ol kısmına tıklayarak sizler de hızlı bir şekilde üye olabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz belirterek arkadaşlarınızın sizi bulmanızı sağlayabilir ve sizlerde onların kullanıcı adı ile onları bulabilirsiniz.

Musical.ly takipçi sayısını arttırmak için arkadaşlarınız ile kullanıcı adınızı İnstagram, Whatsapp, Facebook üzerinden paylaşmanızda fayda vardır. Bu tip sosyal medya sitelerinde paylaştığınız kullanıcı isminiz oldukça fazla kişiyi kendine çekecek ve sizin de takipçi sayınız artacaktır.

 

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x