Mafia Remastered Geliyor!

mafia remastered
Mafia’nın resmi Twitter hesabı tek kelimeden oluşan bir Tweet atarak tüm dikkatleri üzerine çekti ve aradan geçen 2 yılın ardından sessizliğini bozdu. Tek kelimeden oluşan söz konusu Tweet’te “Family” kelimesini kullanan firma, ilk Mafia oyununa göndermede bulundu. Yapılan göndermeden yola çıkarak Mafia Remastered duyurusunun çok yakında geleceğini söyleyebiliriz.


İlk Mafia oyununa yapılan göndermeyi çoğu kişi Mafia Remastered olarak yorumlamış olsa da bazı kesimler de Anneler Günü için atılan bir Tweet’ten ibaret olduğunu savundu fakat aradan geçen 2 yılın ardından Twitter hesabının aktif olması ve geçtiğimiz aylarda yapılan tescil başvuruları Mafia Remastered ihtamalini daha güçlü kılıyor.

Geçtiğimiz ay Crysis’in resmi Twitter hesabının uzun bir sürenin ardından aktif olduğunu görmüş ve kısa bir sürenin ardından Crysis Remastered duyurusu ile karşılaşmıştık.

Son zamanlarda birçok oyunun Remastered sürümlerinin duyurulduğuna şahit oluyoruz. Siz eski oyunların tekrar elden geçirilerek satışa sunulmasından memnun musunuz?

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?x